ЧАСОВНИК CERTINA DS 8 31MM C0450101103200
Каталожен номер: C045.010.11.032.00
Наличен
Редовна цена:  395,00 / 772,55 лв.
Цена 375,25 / 733,93 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68
Купи на изплащане с ТБИ Банк
Loading ....
БЕЗПЛАТНА доставка
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всички поръчки!
Гаранция
100% оригинален продукт
оторизиран представител
международна гаранция
Марка : CERTINA
Часовник Certina DS 8 Lady 31mm C045.010.11.032.00 съчетава елегантен сребрист дизайн с швейцарска прецизност. Оборудван с кварцов механизъм Precidrive™, моделът предлага изключителна точност и надеждност. Корпусът от 316L благородна стомана, сапфир-кристалът и системата DS (Double Security) гарантират устойчивост и дълготрайност. С водоустойчивост 100 м и изчистен циферблат с дата, този модел е стилен и практичен избор за модерната жена.
Параметър Данни
Марка Certina
Колекция DS-8
Модел C045.010.11.032.00
Пол Дамски
Тип Класически
Механизъм Кварцов
Технология Precidrive™
Функции Часове, минути, секунди, дата
Размер на корпуса 31 mm
Материал на корпуса 316L благородна стомана
Стъкло Сапфир-кристал
Циферблат Сребрист
Водоустойчивост 10 bar (100 m)
DS Concept Да – 5 защитни елемента
Верижка Стоманена верижка
Закопчалка Клипс
Гаранция 2 години международна гаранция
Произход Swiss Made
DS Concept – 5 защитни точки
  1. Сапфир-кристал с висока устойчивост на надраскване
  2. O-ring уплътнение на стеблото
  3. Двойно O-ring уплътнение в коронката
  4. Специално уплътнение на задния капак
  5. Подсилен заден капак
Тази конструкция осигурява по-висока устойчивост на удари и влага спрямо стандартните модели.
DS-8 Lady 31mm е създаден за жени, които ценят прецизността и дискретната елегантност.
Това е модел за уверен стил, без излишна демонстрация.
МЕХАНИЗЪМ: КВАРЦ
ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: 10 АТМ
СТЪКЛО: САПФИР КРИСТАЛ
ВИД: ДАМСКИ ЧАСОВНИК
СЕРИЯ: DS 8
Може да свалите информацията от тук
РЪКОВОДСТВО ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ
ClassicWatches.bg е оторизиран представител на марката CERTINA за България, което ви гарантира: