ЧАСОВНИК CERTINA DS 8 LADY 31MM C045.010.16.111.00
Каталожен номер: C045.010.16.111.00
Наличен
Редовна цена:  365,00 / 713,88 лв.
Цена 346,75 / 678,18 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68
Купи на изплащане с ТБИ Банк
Loading ....
БЕЗПЛАТНА доставка
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всички поръчки!
Гаранция
100% оригинален продукт
оторизиран представител
международна гаранция
Марка : CERTINA
Часовник Certina DS 8 Lady 31mm C045.010.16.111.00 съчетава изтънчен перлен циферблат с швейцарска кварцова прецизност Precidrive™. Корпусът от 316L благородна стомана и сапфир-кристалът осигуряват устойчивост и дълготрайност, а системата DS (Double Security) гарантира допълнителна защита. С водоустойчивост 100 м и практична индикация за дата, моделът е едновременно елегантен и функционален избор за съвременната жена.
Параметър Данни
Марка Certina
Колекция DS-8
Модел C045.010.16.111.00
Пол Дамски
Тип Класически
Механизъм Кварцов
Технология Precidrive™
Функции Часове, минути, секунди, дата
Размер на корпуса 31 mm
Материал на корпуса 316L благородна стомана
Стъкло Сапфир-кристал
Циферблат Mother of Pearl (перлен)
Водоустойчивост 10 bar (100 m)
DS Concept Да – 5 защитни елемента
Верижка Каишка от естествена кожа
Закопчалка Катарама
Гаранция 2 години международна гаранция
Произход Swiss Made
DS Concept – 5 защитни точки
  1. Сапфир-кристал с висока устойчивост на надраскване
  2. O-ring уплътнение на стеблото
  3. Двойно O-ring уплътнение в коронката
  4. Специално уплътнение на задния капак
  5. Подсилен заден капак
Тази конструкция повишава устойчивостта на удари и гарантира надеждност при ежедневна употреба.
DS-8 Lady 31mm е създаден за жени, които предпочитат дискретен лукс. Перленият циферблат придава естествена дълбочина и уникалност – всяко отражение на светлината е различно.
Това е модел за уверен, изчистен стил.
МЕХАНИЗЪМ: КВАРЦ
ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: 10 АТМ
СТЪКЛО: САПФИР КРИСТАЛ
ВИД: ДАМСКИ ЧАСОВНИК
СЕРИЯ: DS 8
ClassicWatches.bg е оторизиран представител на марката CERTINA за България, което ви гарантира: