CERTINA DS PODIUM 32,5MM C025.210.16.118.01
Каталожен номер: C025.210.16.118.01
Наличен
Редовна цена:  442,00 / 864,48 лв.
Цена 419,90 / 821,25 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68
Купи на изплащане с ТБИ Банк
Loading ....
БЕЗПЛАТНА доставка
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всички поръчки!
Гаранция
100% оригинален продукт
оторизиран представител
международна гаранция
Марка : CERTINA
Колекция
DS PODIUM LADY
Вид Дамски
Механизъм
Кварц
ЕТА F06.161
Функции
Дата на 6 часа, Час
Корпус Благородана стомана   , Фиксиран безел
Циферблат Перла , Луминова индекси
Водоустойчивост 10 ATM
Стъкло Сапфир кристал
Диаметър 32,5 мм
Тегло  52 гр.
Височина  8,85мм
Каишка Естествена кожа 16мм , Клипс