CERTINA DS PRIME 33MM C004.210.16.036.00
Каталожен номер: C004.210.16.036.00
Наличен
Редовна цена:  418,00 / 817,54 лв.
Цена 397,10 / 776,66 лв.
Кредитен модул TBI Bank 19.68
Купи на изплащане с ТБИ Банк
Loading ....
БЕЗПЛАТНА доставка
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всички поръчки!
Гаранция
100% оригинален продукт
оторизиран представител
международна гаранция
Марка : CERTINA
Колекция
DS PRIME
Вид Дамски
Механизъм
Кварц
ETA КАЛИБЪР F05.111
ЕОL система -регулира енергийния запас на батерията
Функции
Час,Дата на 3 часа
Корпус Благородна  стомана
Циферблат Бял , перла      ,Индекси стомана, Диаманти на 3 аса- 3 Top Wesselton,VS-SI, 8/8, 0.0063Ct
Водоустойчивост 10 ATM
Стъкло Сапфир кристал ,антирефлексно покритие
Диаметър 33 мм на 32,7 мм
Каишка
Естествена кожа  16мм  , клипс
Височина  8,7 мм